Sihtasutus Eesti Meremuuseum privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika on sätestatud järgmiste punktidega:

1.1 Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku teenuse osutajale enda isikuandmete töötlemiseks.
1.2 Teenuse ostmisel kasutaja poolt sisestatud teenuse osutajale teatavaks saanud teenuse kasutaja isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning kasutatakse teenuse osutamiseks.
1.3 Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine e-poes teenuse ostmisel.
1.4 Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuuluvad andmed teenuse kasutaja tellimuse kohta: eesnimi (eesnimed), perekonnanimi, telefon, e-post, e-poe kasutajatingimustega nõustumine.
1.5 Isikuandmeid töötleb Sihtasutus Eesti Meremuuseum, registrikoodiga 90013667, aadress Vesilennuki 1, 10415 Tallinn.
1.7 Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega.
1.8 Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
1.9 Teenuse osutaja jätab endale õiguse edastada teenuse kasutajat puudutavaid isikuandmeid isikuile, kellel on selleks seaduslik õigus ning kes töötleb andmeid seadusega ettenähtud kohustuse täitmiseks ning isikuile, kellel on selleks seaduslik õigus ning see toimub teenuse kasutaja või muu isiku elu, tervise või vabaduse kaitseks.
1.10 Teenuse kasutajal on õigus kontrollida teda puudutavaid isikuandmeid, samuti neid muuta või paluda kõrvaldada oma isikuandmed registrist.
1.11 Teenuse kasutaja annab teenuse osutajale nõusoleku saata tellimuse esitamisel sisestatud elektronposti aadressil tellimuskinnituse.

Sündmused

Vaata kalendrit

Uudised

Krusensterni viktoriin

Üleilmne Peterburglaste Klubi ja Tallinna Haridusamet kutsuvad Peterburi ja Tallinna koolilapsi osalema kuulsa meresõitja Adam Johann von Krusensterni 250. sünniaastapäevale pühendatud ühisviktoriinis.

30. Märts

Paksu Margareeta uus püsinäitus pärjati kahe Kuldmunaga

Reedel, 20. märtsil veebiülekandena toimunud loovus- ja disainiauhindade väljakuulutamisel võitsid Kuldmuna Paksu Margareeta ekspositsiooni graafilise disaini eest Polaar Studio ja digilahenduste eest Platvorm. Muuseum jääb eriolukorra ajal suletuks.

23. Märts

Muuseum on suletud

Riikliku eriolukorra tõttu on muuseum on suletud 1. maini 2020, kui ei otsustata ennetähtaegset eriolukorra lõpetamist. Ära jäävad või edasi lükkuvad kõik sellele ajaperioodile planeeritud sündmused.

13. Märts

Vanemad uudised
Sulge kaart

Kontakt

+372 6 200 550 (E-R 9-17), v.a. riigipühadel
info@meremuuseum.ee
Vesilennuki 6, Tallinn

Lennusadam MUUSEUM ON SULETUD 1.MAINI

Paks Margareeta MUUSEUM ON SULETUD 1.MAINI

Vaata kaarti