Peod ja vastuvõtud

Valisvaated2Soovitame Paksu Margareetat:

  • väiksemateks ja keskmisteks firmapidudeks;
  • salongiõhtu-tüüpi koosviibimisteks;
  • kuni 100 külalisega püstijala-vastuvõttudeks;
  • raamatu- või plaadiesitlusteks;
  • juubelite ja muude tähtsündmuste tähistamiseks.

 

Õhtusöök 500 aasta vanuste müüride vahel
Paksu Margareeta neljas korrus sobib hästi õhtusöökide korraldamiseks. Neljandal korrusel üritust korraldades saab aga kombineerida nii siseruume kui ka katuseterrassi. Loomulikult saab õhtusöögiks inspiratsiooni ammutada ümbritsevast mereteemast!
Paksu Margareeta 4. korrus sobib õhtusöögiks kuni 40 inimesele.

Vastuvõtt vanalinna vaatega katuseterrassil
Avaralt katuseterrassilt avaneb vaade pea 360 kraadi ulatuses üle vanalinna ja sadama. Suvehooajal on Paksu Margreeta katuseterrass Tallinna külastavate turistide jaoks üks populaarseid vaatamisväärsusi.
Katuseterrassil saab korraldada kuni 100 inimesega üritusi, sõltuvalt ürituse iseloomust. Soovi korral saab kombineerida katuseterrassi ka siseruumidega.

Broneeringud ja tellimused:

Grethel Rätsep, grethel@meremuuseum.ee, +372 529 1392

Paks Margareeta ei ole päris see koht, mida oled oma ürituse jaoks otsinud? Loe ürituste korraldamise võimaluste kohta Lennusadamas siit!

Sündmused

Vaata kalendrit

Korralda oma sündmus

Teeme koos sündmuse, millest räägitakse veel kaua!

Vaata lähemalt

Uudised

Paksu Margareeta sisearhitektuurse lahenduse ideekonkursi võitis ideekavand “Vetemaa”

13.09 selgus Paksu Margareeta ruumide ja ekspositsiooni sisearhitektuurse lahenduse ideekonkursi võitja. Žürii hindas konkursi võidutööks ideekavandi märksõnaga „Vetemaa“, mille autorid on Helen Oja, Raul Kalvo ja Artur Stashkevitsh (Inphysica Technology OÜ). Ideekonkursi teise koha vääriliseks tunnistas žürii ideekavandi „Räim tomatis“, mille autorid on Krista Lepland, Karin Paulus, Kärt Loopalu ja Krista Thomson (Laika, Belka, Strelka OÜ ja Superellips […]

14. September

Ideekonkurssi “Paksu Margareeta ruumide ja ekspositsiooni sisearhitektuurne lahendus” võidutöö teatavaks tegemine ja nimekaartide avamine.

„Täna, 8.septembril, kell 10:00 kogunes Lennusadamas ideekonkurssi “Paksu Margareeta ruumide ja ekspositsiooni sisearhitektuurne lahendus” žürii. Konkurssile laekus kokku viis võistlustööd, mille vahel selgitas žürii välja võitja. Võidutöö teatavaks tegemine ning kavandite märgusõnadele vastavate nimekaadiümbrike avamine ja kavandite autorite avalikustamine leiab aset kolmapäeval, 13.septembril, algusega kell 10:30 Paksus Margareetas, aadressil Pikk 70, Tallinnas.“

08. September

Vanemad uudised
Sulge kaart

Kontakt

+372 620 0550 (E–R kl 9–17)
info@meremuuseum.ee
Pikk 70, Tallinn

Avatud 10.00–19.00 (E–P)

Vaata kaarti