Peod ja vastuvõtud

Valisvaated2Soovitame Paksu Margareetat:

  • väiksemateks ja keskmisteks firmapidudeks;
  • salongiõhtu-tüüpi koosviibimisteks;
  • kuni 100 külalisega püstijala-vastuvõttudeks;
  • raamatu- või plaadiesitlusteks;
  • juubelite ja muude tähtsündmuste tähistamiseks.

 

Õhtusöök 500 aasta vanuste müüride vahel
Paksu Margareeta neljas korrus sobib hästi õhtusöökide korraldamiseks. Neljandal korrusel üritust korraldades saab aga kombineerida nii siseruume kui ka katuseterrassi. Loomulikult saab õhtusöögiks inspiratsiooni ammutada ümbritsevast mereteemast!
Paksu Margareeta 4. korrus sobib õhtusöögiks kuni 40 inimesele.

Vastuvõtt vanalinna vaatega katuseterrassil
Avaralt katuseterrassilt avaneb vaade pea 360 kraadi ulatuses üle vanalinna ja sadama. Suvehooajal on Paksu Margreeta katuseterrass Tallinna külastavate turistide jaoks üks populaarseid vaatamisväärsusi.
Katuseterrassil saab korraldada kuni 100 inimesega üritusi, sõltuvalt ürituse iseloomust. Soovi korral saab kombineerida katuseterrassi ka siseruumidega.

Broneeringud ja tellimused:
Iris Tomson, iris@meremuuseum.ee, +372 565 9995

Paks Margareeta ei ole päris see koht, mida oled oma ürituse jaoks otsinud? Loe ürituste korraldamise võimaluste kohta Lennusadamas siit!

Sündmused

Vaata kalendrit

Korralda oma sündmus

Teeme koos sündmuse, millest räägitakse veel kaua!

Vaata lähemalt

Uudised

Ideekonkurss Paksu Margareeta ruumide ja ekspositsiooni sisearhitektuurse lahenduse leidmiseks

Meremuuseum kutsub osalema ideekonkursil „Paksu Margareeta ruumide ja ekspositsiooni sisearhitektuurne lahendus“. Ideekonkursi eesmärk on leida sobiv sisearhitektuurse lahenduse kontseptsioon Paksu Margareeta ruumidele ja uuele ekspositsioonile, lähtudes arhitektuurses eelprojektis määratud hoonete arhitektuursest lahendusest, ekspositsiooni kontseptsioonist, peamistest eksponaatidest ja muuseumi sihtgruppidest.

12. Juuli

Juuli museaal: õppe-reisilaev Laine rinnamärk

Rinnamärk “Eesti Vetelpäästeühingu õppe-reisilaev Laine” on osa kunagise Leningradi Merekaubasadama kapteni Lev Buraki kollektsioonist “Laevanduse ajalugu”. 1963. aastal ehitatud laev anti 1972. aastal üle Eesti Vetelpäästeühingule ja tema nimeks sai Laine. Alates 1972. aasta maist alustati laevaga õppe-reisilaevana vetelpääste õppuste nime all luksuslikke kruiise Soome lahele ja Balti merele Leningradist Klaipedani.

03. Juuli

Vanemad uudised
Sulge kaart

Kontakt

+372 620 0550 (E–R kl 9–17)
info@meremuuseum.ee
Pikk 70, Tallinn

Avatud 10.00–19.00 (E–P)

Vaata kaarti