Audiogiid

Paksu Margareeta suurtükitornis saab iga külastaja soovi korral rentida 1 € eest audiogiidi. Nii olete justkui isikliku giidiga muuseumituuril, kus liikumise tempot, eksponaate ja nende järjekorda saab ise valida. Audiogiide on neljas keeles – eesti, inglise, vene ja soome.

Audiogiid
Audiogiidi kasutamine on imelihtne – see tuleb vaid sisse lülitada ja kaela riputada. Lugude kuulamiseks sisestage teid huvitava eksponaadi juures olev number audiogiidi, kui soovite, saate sama lugu ka mitu korda kuulata. Audiogiid ei räägi seda, mis ekponaatide juures juba niigi kirjas on, vaid täiendab olemasolevat mitmete põnevate lugude ja faktidega.

Soovitame kõigile!

Sündmused

Vaata kalendrit

Korralda oma sündmus

Teeme koos sündmuse, millest räägitakse veel kaua!

Vaata lähemalt

Uudised

Ideekonkurss Paksu Margareeta ruumide ja ekspositsiooni sisearhitektuurse lahenduse leidmiseks

Meremuuseum kutsub osalema ideekonkursil „Paksu Margareeta ruumide ja ekspositsiooni sisearhitektuurne lahendus“. Ideekonkursi eesmärk on leida sobiv sisearhitektuurse lahenduse kontseptsioon Paksu Margareeta ruumidele ja uuele ekspositsioonile, lähtudes arhitektuurses eelprojektis määratud hoonete arhitektuursest lahendusest, ekspositsiooni kontseptsioonist, peamistest eksponaatidest ja muuseumi sihtgruppidest.

12. Juuli

Juuli museaal: õppe-reisilaev Laine rinnamärk

Rinnamärk “Eesti Vetelpäästeühingu õppe-reisilaev Laine” on osa kunagise Leningradi Merekaubasadama kapteni Lev Buraki kollektsioonist “Laevanduse ajalugu”. 1963. aastal ehitatud laev anti 1972. aastal üle Eesti Vetelpäästeühingule ja tema nimeks sai Laine. Alates 1972. aasta maist alustati laevaga õppe-reisilaevana vetelpääste õppuste nime all luksuslikke kruiise Soome lahele ja Balti merele Leningradist Klaipedani.

03. Juuli

Vanemad uudised
Sulge kaart

Kontakt

+372 620 0550 (E–R kl 9–17)
info@meremuuseum.ee
Pikk 70, Tallinn

Avatud 10.00–19.00 (E–P)

Vaata kaarti