Kogu pere

Öö muuseumis: Viikingid!

21. Oktoober 2016 – 22. Oktoober 2016

VIIKINGID_2Sukeldume ajaloo sügavustesse, kus ärkab ellu 1000 aastat maapõues peidus olnud viikingiaeg! Uurime, kes olid viikingid, kus nad elasid ja millega tegelesid. Mõistatame ruunikirjas kirjutatud sõnumeid, kuulame saagasid ja katsetame arheoloogide kombel väljakaevamisi. Otsime aardeid ja vastuseid viikingeid puudutavatele küsimustele. Rikkaliku eriprogrammiga sündmus toimub ajal, mil muuseum on tavakülastajatele suletud.

Võtke kaasa taskulamp, matkamadrats ning magamiskott ja veetke üks seikluslik öö muuseumis!

PILETID ON VÄLJA MÜÜDUD!

Programm on mõeldud 7–12-aastastele lastele ja neid saatvatele täiskasvanutele. Hind sisaldab seikluslikku programmi, õhtust moonakotti, sooja hommikusööki ja ööbimisvõimalust Lennusadama angaaris oma magamisvarustusega.

Kogu programm on eesti keeles. Uksed avatud alates kl 19.30, programmi algus kl 20.00.

Oluline teada!

• Sündmus toimub ajavahemikus 21. oktoober kl 19.30 kuni 22. oktoober kl 9.00.
  • Sündmus on sobilik kooliealistele, öösiti rahulikult magavatele lastele. Programmis ei ole arvestatud väikelastega.
  • Iga nelja lapse kohta peab ühes seltskonnas kaasas olema vähemalt üks täiskasvanu. Täiskasvanud läbivad programmi koos lastega: lubame, et põnevust jagub kõigile.
  • Igal tulijal peaks olema kaasas isiklik taskulamp, hügieenitarbed, madrats ja magamiskott: Lennusadamal on omalt poolt pakkuda põrandapind.
  • Oma söök ja jook tuleb kodus ära tarbida: kaasa võib võtta veepudeli. Piletihind sisaldab õhtust moonakotti ja sooja hommikusööki. Kohapeal on avatud ka kohvik MARU kuni 24.00 ning lisaks hommikul 7.30–9.00.
  • Muud vastused korduma kippuvatele küsimustele on siin.

NB! Pileteid programmile müüakse ainult eelmüügist Piletilevis ja Lennusadama kassades.
Kiirustage, kohtade arv on piiratud!