Lastele

Linnalaager “Liikumine Läänemerel” JÄÄB ÄRA

21. Aprill 2020 – 23. Aprill 2020

Eesti Meremuuseumi linnalaager “Liikumine Läänemerel” 21.-23. aprillil 2020

Meremuuseumi linnalaagrid toimuvad neli korda aastas koolivaheaegadel ning on sisukad, õpetlikud ja elamusterohked. Aprilli laagri tegevused viivad meid külla Tallinna kordonisse, kus tutvume piirikontrolli igapäevatööga sadamates, Paksus Margareetas teeb eksklusiivse rännaku mootorlaevade korrusel kuraator Mihkel Karu, oma kätega meisterdame valmis puust purjeka ning maalime mootorlaeva, uudistame miinituukrite varustust ja elame kaasa põnevale demoetendusele. Osaleme ka väikesel mereohutuse õppusel muuseumilaev Valvase laevameeskonna juhtimisel. Laager lõpeb traditsiooniliselt pidulikult koos vanematega.

Laagripäevad algavad kell 9 ja lõppevad kell 16.30. Kogunemine Lennusadamas, päevad lõppevad kas Lennusadamas või Paksus Margareetas. Täpne ajakava saadetakse kõigile registreerujatele enne laagri algust meilile.

Linnalaager sobib 1.-6. klassi lastele.

Laagritasu osalejale on 95 eurot ühe linnalaagri kohta. Osalustasu sisaldab kolme söögikorda päevas ja laagri T-särki.

Alates sama pere teisest lapsest ja viimases laagris kõikidele eelmistes laagrites osalenutele soodustus 15%.

Linnalaagri reeglid

Lisainfo: tel. 620 0550 (E-R 9-17), booking@meremuuseum.ee
Vaata ka linnalaagri videoklippi SIIT.

Vaata kõikide laagrite toimumisaegu ja teemasid siit

Korraldajal on õigus teha kavas vajadusel muudatusi.

REGISTREERI

Registreeru linnalaagrisse