Huviklubi

Meremuuseum kutsub taas mere- ja ajaloohuvilisi lapsi huviklubisse!

Hakkame koos käima kord nädalas alates 14. septembrist kolmapäeviti 16.00 – 18.00, et õppida tundma meresõidu ajalugu ja kombestikku, tutvuda lähemalt muuseumi tööga, teha tõsist teadust ning läheneda mereajaloole ka loominguliselt. Lisaks uurime ja katsetame, kuidas töötavad mootorid, meremiinid, navigatsioonivahendid ning paljud muud meresõitjate ja -uurijate töövahendid. Vahepeal leiame aega ka põnevateks mängudeks, lugude jutustamiseks ja uurimisretkedeks nii mere äärde kui ka teistesse muuseumidesse. Aasta lõpus toimub lapsevanematele ning sõpradele meeleolukas filmiõhtu, kus tutvustatakse uusi põnevaid teadmisi ka lähedastele.

Oodatud on kõik meresõpradest kooliõpilased alates 7. eluaastast!

Huviklubi juhendajad on Meremuuseumi külastusjuhid ja teadurid.

2016. aastal alustame 14. septembril!

Huviklubi kuutasu on 20 €.

Esimene proovitund tasuta!
Algus kell 16.00 Lennusadamas.

Lisainfo booking@meremuuseum.ee / +372 6 200 550 (E-R kl 9-17)

Huviklubisse palume registreerida siin, pärast seda võtame teiega ühendust:

 

Sündmused

Vaata kalendrit

Uudised

MM toimetised nr 8

Ilmunud on Eesti Meremuuseumi toimetised nr 8!

Ilmunud on Eesti Meremuuseumi toimetised Nr 8 “Kogukonna kaasamine teemamuuseumide tegevusse”. Tegemist on 2.-3. septembril 2015 toimunud Eesti Meremuuseumi konverentsi ettekannete kogumikuga. Toimetis on avaldatud vaid e-raamatuna ning on epub vormingus.

19. Juuni

MMF9325 väike

Juuni museaal: Fotoalbum Felix Moori intervjuust meremuuseumi juhataja Madis Meiga

Eesti Meremuuseumi fotokogus on tagasihoidlik, kõigest kuue lehega fotoalbum, mille sisu on aga vägagi tähelepanuväärne. See on album Eesti esimese raadioreporteri Felix Moori intervjuust meremuuseumi juhataja Madis Meiga 2. juunil 1937. a. Reportaaž on vanimate säilinud riigi Ringhäälingu reportaažide seas.

01. Juuni

IMG_1144

TLÜ õpetajaõppe tudengite praktikapäev Lennusadamas

Sel aastal teeme Tallinna Ülikooliga väga põnevat sisulist koostööd, nimelt osa I kursuse tudengite ainest „Koolipedagoogika ja klassiõpetaja professionaalne areng“ ning „Õpetajakutsesse sissejuhatav praktika“. Tudengite esimene praktika toimus avatud õpikeskkonnas. Päevaõppe tudengid tegid oma praktika 4. mail Laagri Kooli 4. klassidega Lennusadamas.

10. Mai

Vanemad uudised
Sulge kaart

Kontakt

+372 6411 408
info@meremuuseum.ee
Pikk 70, Tallinn

Lennusadam 10.00–19.00 (E–P)

Paks Margareeta 10.00–19.00 (E-P)

Vaata kaarti